Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 10 cm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť / ks | 0.3200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913945120 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.32 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 10 cm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka