Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 114x20,5x57,5 cm |
| Šírka | 1140 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hĺbka | 575 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Granit |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Rohové |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 900x900 mm |
| Odkladacia plocha | Vľavo |
| Balenie obsahuje | Šablóna pre výrez, Sifón s odbočkou na práčku/umývačku, Výpust vrátane excentrického ovládania |
| Hmotnosť / ks | 19.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898068 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Špeciálne zloženie materiálu použitého na výrobu (kamenná drvina, napr. kremičitého piesku - žuly a polymérovej živice) a jeho vysoká hustota garantuje bezpečné používanie výrobku, a preto sú granitové drezy tak obľúbené. Na granitovom dreze nie sú vidieť zaschnuté kvapky, je odolný voči škvrnám a nestráca farbu. Povrch je odolný proti poškriabaniu a odoláva teplotám až do 180 °C. Pri ich údržbe sa používajú obvyklé čistiace prostriedky alebo prostriedky na riad s jemným abrazívom. Výhodou je rozmanitá farebná ponuka.
![]() |
Drez je usadený na pracovnú dosku a hranou ju prevyšuje. |
| Váha | 17.3 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 1140 |
| Výška | 205 |
| Hĺbka | 575 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 114x57,5 cm |
| Materiál | Granit |
| Odkladacia plocha | Vľavo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Rohové |
| Výbava | Šablóna pre výrez;Sifón s odbočkou na práčku/umývačku |
| Záruka | 2 roky |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 900x900 mm |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Balenie obsahuje | Šablóna pre výrez;Sifón s odbočkou na práčku/umývačku |
kalkulačka