Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GINKO |
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 1080 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výška výtoku | 1052 mm |
| Hmotnosť / ks | 10.7300 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913995040 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Výška | 1080 |
| Balenie | 2 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Tvar | Hranaté |
| Výška výtoku | 1052 |
| 3D model | ÁNO |
| séria | ginko |
| Váha | 10.73 |
kalkulačka