Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GINKO |
| Výška | 1095 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 1080 mm |
| Hmotnosť / ks | 10.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913884825 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 3.67 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Výška | 1095 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Tvar | Hranaté |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| séria | ginko |
| Výška výtoku | 1080 |
kalkulačka