Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GINKO |
| Výška | 1183 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | 45x20 mm |
| Ostatné | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 9.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913823145 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Váha | 4 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 1183 |
| Hĺbka | 400 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | AntiCalc |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Hranaté |
| séria | ginko |
| Rozmer prierezu tyče | 45x20 mm |
| Ostatní | AntiCalc |
| Ostatné | AntiCalc |
kalkulačka