Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GINKO |
| Výška | 176 mm |
| Hĺbka | 128 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 100 mm |
| Ostatné | Úsporná ECO kartuša |
| Hmotnosť / ks | 2.0110 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913970016 |
Systém úspory energie: V základnej polohe vyteká studená voda, nie vlažná ako pri bežných batériách.
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Výška | 176 |
| Hĺbka | 128 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Ostatné | Úsporná ECO kartuša |
| Tvar | Hranaté |
| Výška výtoku | 100 |
| séria | ginko |
| Balenie | 2 |
| Váha | 1.951 |
kalkulačka