Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEBERIT |
|---|---|
| Rozmer | 246x164x13 mm |
| Farba | Ružové zlato |
| Materiál | Zliatina zinku |
| Hmotnosť / ks | 0.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913923470 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.4 |
|---|---|
| Farba | Ružove zlato |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 246x164x13 mm |
| Materiál | Zliatina zinku |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka