Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEBERIT |
|---|---|
| Rozmer | 246x164x12 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.4000 kg |
| EAN | 4025410759672 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Rozmer | 246x164x12 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.4 |
kalkulačka