Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 60x80x4 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba rámu | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s osvetlením, Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 33.00 W |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 2700 lm |
| Životnosť (LED) | 50000 hodin |
| Výbava | Otočné, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 8.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913915741 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Váha | 8 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 600 |
| Výška | 800 |
| Hĺbka | 40 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x80x4 cm |
| Materiál | Hliník |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Napätie | 230 |
| Príkon | 33 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 2700 |
| Výbava | Osvetlenie;Otočné o 90° |
| Typ osvetlenia | LED |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá;Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| Životnosť (LED) | 50000 |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Farba rámu | Čierna |
kalkulačka