Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozmer | 36x30x52,5 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 525 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnosť / ks | 27.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913972546 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 360 |
| Výška | 300 |
| Hĺbka | 525 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36x30x52,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 27 |
kalkulačka