Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | FABRESA |
|---|---|
| Séria | FORLI |
| Rozmer | 15x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Mix vzorov |
| Povrch | Lesk |
| Použitie | Obklad |
| Hrúbka | 8.00 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8429919046831 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
Jednotlivé balenie obsahuje náhodný výber dekorov.
Lesklá glazura dlaždice.
Dlaždice možno použiť len na aplikáciu na steny (= ako obkladačka).
| Váha | 0.3 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Charakter | Mix vzorov |
| Použitie | Obklad |
| Rozmer | 15x15 cm |
| Povrch | Lesk |
| Materiál | Keramika |
| Hrúbka | 8 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | forli |
kalkulačka