Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FORATA |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 42 mm |
| Výška | 927 mm |
| Hĺbka | 215 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 789 mm |
| Hmotnosť / ks | 11.5090 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931406 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 42 |
| Výška | 927 |
| Hĺbka | 348 |
| Balenie | 3 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Tvar | Hranaté |
| séria | forata |
| Váha | 11.509 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Výška výtoku | 789 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka