Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 122x161x89 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 161 mm |
| Hĺbka | 89 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 300 ml |
| Hmotnosť / ks | 1.2740 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913870842 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 1.274 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 122 |
| Výška | 161 |
| Hĺbka | 89 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 122x161x89 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Objem dávkovača | 300 |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Ostatné tvary |
| séria | flori |
| 3D model | ANO |
kalkulačka