Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | FLO keramika |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 36x20x50 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnosť / ks | 17.3300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125972838 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 17.33 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 360 |
| Hĺbka | 500 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36x20x50 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Záruka | 2 roky |
| séria | flo keramika |
| Výška | 200 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka