Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FLEXIA |
| Rozmer | 120x90x2,5 cm |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 25 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Asymetrické |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Rádius | R550 |
| Hmotnosť / ks | 61.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729000884 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Váha | 61 |
| Farba | Biela |
| Šírka | 900 |
| Výška | 25 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Štvrťkruhové |
| Priemer odpadu | 90 |
| Rádius | R550 |
| Rozmer | 120x90x2,5 cm |
| Dĺžka | 1200 |
| Materiál | Liaty mramor |
| Záruka | 2 roky |
| séria | flexia |