Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Tento rozmer má jednu zo strán rezanú, a tak nie je pohľadová. Pozri schému, kde je táto strana označená.
Možnosť úpravy rozmerov vaničky svojpomocne podľa priloženého návodu. Úpravou rozmerov vaničky je zachovaná štandardná záruka na výrobok.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FLEXIA |
| Rozmer | 100x90x3 cm |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Hmotnosť / ks | 48.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729080787 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Váha | 48 |
| Farba | Biela |
| Šírka | 900 |
| Výška | 30 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 90 |
| Rozmer | 100x90x3 cm |
| Dĺžka | 1000 |
| Materiál | Liaty mramor |
| Záruka | 2 roky |
| séria | flexia |
kalkulačka