Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLAVIA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 140x10x50 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-konzola |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Balenie obsahuje | Prepadová súprava |
| Hmotnosť / ks | 31.8100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831850 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Váha | 31.81 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 1400 |
| Hĺbka | 500 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 140x10x50 cm |
| Materiál | Liaty mramor |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-konzola |
| séria | flavia |
| Balenie obsahuje | Prepadová súprava |
| 3D model | ANO |
kalkulačka