Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FIGO |
| Rozmer | 75x130x75 mm |
| Priemer | 75 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Masiv drevo, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4710 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913995682 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 75 |
|---|---|
| Farba | Šedá |
| Šírka | 75 |
| Výška | 130 |
| Hĺbka | 75 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 75x130x75 mm |
| Materiál | Masiv drevo;Sklo |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | figo |
| Váha | 0.471 |
kalkulačka