Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | FAVOLO |
| Rozmer | 70x90 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 900 mm |
| Farba rámu | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné |
| Hmotnosť / ks | 8.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913921988 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 8.5 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 700 |
| Výška | 900 |
| Hĺbka | 18 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 70x90 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| séria | favolo |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Farba rámu | Biela |
kalkulačka