Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | FAVOLO |
| Rozmer | 57x72,5x44,6 cm |
| Šírka | 570 mm |
| Výška | 725 mm |
| Hĺbka | 446 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 6.9000 kg |
| EAN | 8590913914751 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Farba | Biela mat |
|---|---|
| Šírka | 570 |
| Výška | 725 |
| Hĺbka | 446 |
| Rozmer | 57x72,5x44,6 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | favolo |
| Súčasť balenia | Bez umývadla |
| Váha | 6.9 |
| Balenie obsahuje | Bez umývadla |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
kalkulačka