Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 1220 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Progresívna kartuša |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď, Perličkový dážď, Masáž, Hmla, Dážď/Perličkový dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 22 mm |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 4.0040 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931987 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Princíp progresívnej kartuše: Otáčaním rukoväte sa spúšťa najprv studená voda, ku ktorej sa postupne pridáva voda teplá.
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Výška | 1220 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Výbava | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď;Masáž;Hmla |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 22 mm |
| Váha | 4.004 |
| Druh ovládania | Progresívna kartuša |
| Ostatní | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
kalkulačka