Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 60x80x3,3 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 33 mm |
| Farba rámu | Bez rámu |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s osvetlením |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Ovládanie svetla | Dotykový senzor |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 30.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 1875 lm |
| Životnosť (LED) | 50000 hodin |
| Výbava | Otočné, Stmievateľné, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 9.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913970177 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Studená biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 5700 – 6500 K. Toto svetlo je chladné, jasné a často s ľahko modrým nádychom. Prirodzene podporuje bdelosť, preto je vhodné do pracovných priestorov a kúpeľní na osvetlenie galeriek a zrkadiel.

Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Šírka | 600 |
|---|---|
| Výška | 800 |
| Hĺbka | 33 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x80x3,3 cm |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 30 |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 2205 |
| Výbava | Otočné o 90°;Ochrana proti korózii |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Záruka | 2 roky |
| Životnosť (LED) | 30000 |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Ovládanie svetla | Dotykový senzor;Zmena jasu svetla |
| Váha | 9.4 |
| 3D model | ÁNO |
| Farba rámu | Bez rámu |
kalkulačka