Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ETIDE |
| Rozmer | 360x865x360 mm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 865 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Nutná montáž |
| Hmotnosť / ks | 13.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913858758 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Z dôvodu lepšej manipulácie je výrobok dodávaný v rozmontovanom stave (Flat pack).
| Váha | 12.1 |
|---|---|
| Farba | Biela mat |
| Šírka | 360 |
| Výška | 865 |
| Hĺbka | 360 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 360x865x360 mm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | etide |
| Výbava | Nutná montáž |
kalkulačka