Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ETIDE |
| Rozmer | 518x855x440 mm |
| Šírka | 518 mm |
| Výška | 855 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Nutná montáž |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 14.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874505 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Z dôvodu lepšej manipulácie je výrobok dodávaný v rozmontovanom stave (Flat pack).
| Farba | Biela mat |
|---|---|
| Šírka | 518 |
| Výška | 855 |
| Hĺbka | 440 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 518x855x440 mm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | etide |
| Váha | 8.5 |
| Súčasť balenia | Bez umývadla |
| Balenie obsahuje | Bez umývadla |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Výbava | Nutná montáž |
kalkulačka