Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 30x172x32 cm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Hmotnosť / ks | 22.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913857584 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Cenová skupina A príplatok 0%
Cenová skupina B príplatok 30%
Dodacia lehota skupiny B je 6 týždňov.
| Váha | 22.7 |
|---|---|
| Farba | Šedá |
| Šírka | 300 |
| Výška | 1720 |
| Hĺbka | 320 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 30x172x32 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Dekor | Dub strieborný |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | espace |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka
















