Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | FABRESA |
|---|---|
| Séria | ESMERALDA |
| Rozmer | 20x20 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použitie | Obklad |
| Balenie obsahuje | 1.0000 m2 |
| Počet ks v balení | 25 |
| Hrúbka | 7.00 mm |
| Hmotnosť / m2 | 12.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8429919060899 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
Lesklá glazura dlaždice.
Dlaždice možno použiť len na aplikáciu na steny (= ako obkladačka).
| Váha | 12.4 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Použitie | Obklad |
| Rozmer | 20x20 cm |
| Povrch | Lesk |
| Počet ks v balení | 25 |
| Materiál | Keramika |
| Hrúbka | 7 |
| Balenie obsahuje | 1 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | esmeralda |
kalkulačka