Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | EMPIRE |
|---|---|
| Rozmer | 262x305x165 mm |
| Šírka | 262 mm |
| Výška | 305 mm |
| Hĺbka | 165 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 3.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8595591200813 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 262 |
| Výška | 305 |
| Hĺbka | 165 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 262x305x165 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Váha | 3.6 |
kalkulačka