Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | EMPIRE |
|---|---|
| Rozmer | 156x238x100 mm |
| Šírka | 156 mm |
| Výška | 238 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 3.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8595591203593 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 156 |
| Výška | 238 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 156x238x100 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Váha | 3.6 |
kalkulačka