Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ELZOR |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 500x475x220 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 475 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 60.00 W |
| Výbava | Držiak uterákov: súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 4.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877261 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 5 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Šírka | 500 |
| Výška | 475 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Výbava | Držiak uterákov: súčasťou |
| Rozmer | 500x475x220 mm |
| Materiál | Nerez |
| Príkon | 60 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | elzor |
| 3D model | ANO |
kalkulačka