Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | ELZA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 120x80 cm |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 30 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnosť / ks | 26.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913130502 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 800 |
| Výška | 30 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 90 |
| Rozmer | 120x80 cm |
| Dĺžka | 1200 |
| Materiál | Liaty mramor |
| Záruka | 2 roky |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| 3D model | ÁNO |
| séria | elza |
| Váha | 26 |
kalkulačka