Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Počet fáz | 3f |
| Napätie / frekvencia | 400 V / 50 Hz, 230 V / 50 Hz |
| Výkon maximálny | 12 kW / 15 kVA (400 V) / 12 kW (230 V) |
| Výkon prevádzkový | 11 kW / 13,75 kVA (400 V) / 11 kW (230 V) |
| Výkon prevádzkový 400 V (W) | 11000 |
| Max. odber z 230 V zásuvky | ≤ 3,7 kW (16 A) / ≤ 7,3 kW (32 A) |
| Účinník | 0,8 / 1 |
| AC menovitý prúd (230 V) | 47.8 A |
| AC menovitý prúd (400 V) | 19.9 A |
| AC menovitý prúd | IF 19,9 A / 400 V, 47,8 A / 230 V |
| Obsah valca (ccm) | 750 |
| Max. výkon motora | 17,5 kW (23,5 HP) / 3600 min⁻¹ |
| Objem nádrže | 30 l |
| Hmotnosť | 190 kg |
| Rozmery (v × š × h) | 74 × 99,5 × 64 cm |
| Krytie | IP23M |
Určenie použitia:
Elektrocentrála je určená na používanie v stavebníctve a pri montážnych prácach, ale aj ako zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská.
Výkon a pohonná jednotka:
Pre dosiahnutie vysokého výkonu je použitý dvojvalcový štvortaktný motor s výkonom 23 HP, ktorý spolu so silným alternátorom umožňuje dosiahnuť výkon až 15 kVA / 400 V a 12 kW / 230 V.
Stabilita výstupu:
Stroj je vybavený jednotkou AVR, ktorá kontroluje a stabilizuje úroveň výstupného napätia.
Mobilita:
Pre ľahkú prepravu je centrála vybavená zosilneným podvozkom so 4 kolieskami prispôsobeným na zdvíhanie.
Pripojenie spotrebičov:
Centrála je osadená dvoma zásuvkami na 230 V a jednou pre 400 V, ktoré umožňujú pripojiť ako bežné spotrebiče, tak aj 400 V spotrebiče s vysokým odberom (až 13,75 kVA), ako sú napr. zváracie invertory, stolové píly, výkonné kompresory, hydraulické systémy, žiariče, vysušovače a pod.
Ovládanie a štartovanie:
Zabudovaný digitálny multifunkčný merač zobrazuje motohodiny, prevádzkové hodiny, výstupné napätie a frekvenciu.
Vďaka elektrickému štartu naštartujete a vypnete centrálu stlačením tlačidla jedným prstom. Štart zaisťuje AGM bezúdržbová batéria s dlhou životnosťou dobíjaná počas chodu elektrocentrály.
Výkonná trojfázová elektrocentrála určená pre profesionálne použitie v stavebníctve, servisných strediskách a náročných prevádzkach. Vysoký výkon, kombinácia 230 V a 400 V výstupov, silný dvojvalcový motor, AVR regulácia a robustný zosilnený podvozok z nej robia spoľahlivý zdroj energie pre najnáročnejšie pracovné aplikácie.
| Váha | 190 |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
kalkulačka