Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Doplňujúci parameter | typ motora: benzínový štvortaktný jednovalec s OHV rozvodom |
| Doplňujúci parameter | spotreba 4,5 l/h pri 7,5 kW (0,6 l/kWh) |
| Doplňujúci parameter | zásuvka 230 V 32 A 3P |
| Počet fáz | 1f |
| Napätie / frekvencia | 230 V / 50 Hz |
| Výkon maximálny | 8,2 kW |
| Výkon prevádzkový | 7,3 kW |
| AC menovitý prúd | 32,6 A / 230 V |
| Max. odber z 230 V zásuvky | < 3,5 kW (16 A) / < 7,3 kW (32 A) |
| Účinník | 1 |
| Objem nádrže | 28 l |
| Spotreba | min. 0,5 l/kWh |
| Štartovanie | ručné, elektrické |
| DC menovitý prúd | 8,3 A / 12 V |
| Objem motora | 460 ccm |
| Max. výkon motora | 12,6 kW (17 HP) / 4000 min⁻¹ |
| Hmotnosť | 97 kg |
Určenie použitia:
Elektrocentrála je určená pre používanie v stavebníctve a pri montážnych prácach, ale taktiež ako záložný zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská a rekreačné účely.
Stabilita a mobilita:
Stroj je vybavený jednotkou AVR, ktorá kontroluje a stabilizuje výšku výstupného napätia. Sklopné madlo a pevné gumové kolesá, ktoré sú súčasťou dodávky, umožňujú ľahký prevoz elektrocentrály na miesto použitia.
Pripojenie spotrebičov:
Centrála je vybavená tromi 16 A a jednou 32 A zásuvkou na 230 V, ktoré umožňujú pripojiť bežné spotrebiče, ale aj spotrebiče s vysokým odberom (až 7,5 kW), ako napr. zváracie invertory, stolové píly, väčšie kompresory a pod.
Nabíjanie a štartovanie:
Pomocou 12 V zásuvky s jednosmerným napätím a napájacími káblami, ktoré sú súčasťou príslušenstva, je možné elektrocentrálou dobíjať 12 V autobatérie.
Elektrický štart a hlučnosť:
Vďaka elektrickému štartu naštartujete a vypnete centrálu stlačením tlačidla. Štart zabezpečuje AGM bezúdržbová batéria s dlhou životnosťou, dobíjaná počas prevádzky elektrocentrály. Motor je vybavený novým typom výfuku s nižšou hlučnosťou a príjemnejším zvukom.
Výkonná jednofázová elektrocentrála určená pre stavebníctvo, montážne práce a ako záložný zdroj energie. Vďaka AVR regulácii poskytuje stabilné výstupné napätie, ponúka viacero 230 V zásuviek vrátane 32 A výstupu, a elektrický štart s AGM batériou zvyšuje komfort obsluhy. Praktická mobilná konštrukcia s kolesami a sklápacím madlom uľahčuje prepravu aj v náročných podmienkach.
| Váha | 97 |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
kalkulačka