Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Počet fáz | 1f |
| Napätie / frekvencia | 230 V / 50 Hz |
| Výkon maximálny | 3,5 kW |
| Výkon prevádzkový | 3,0 kW |
| AC menovitý prúd | 13 A / 230 V |
| Účinník | 1 |
| Objem nádrže | 18 l |
| Spotreba | min. 0,5 l/kWh |
| Štartovanie | ručné, elektrické |
| DC menovitý prúd | 12 V / 8,3 A |
| Objem motora | 224 ccm |
| Max. výkon motora | 5,5 kW (7,4 HP) / 4000 min⁻¹ |
| Hmotnosť | 51,4 kg |
| Hmotnosť s el. štartom | 55,7 kg |
| Rozmery (v × š × h) | 50 × 59 × 48 cm |
Určenie použitia:
Vďaka svojej konštrukcii a vyššiemu výkonu je elektrocentrála vhodná na napájanie silnejších strojov v stavebníctve, prípadne pre rekreačné účely.
Výkonnejšia elektrocentrála vhodná pre stavebné práce aj rekreačné použitie. Vďaka AVR regulácii poskytuje stabilné výstupné napätie, digitálny multifunkčný merač uľahčuje kontrolu prevádzky, podvozková sada zjednodušuje manipuláciu a elektrický štart zvyšuje komfort obsluhy. Spoľahlivý zdroj energie pre používateľov, ktorí potrebujú vyšší výkon a stabilnú prevádzku.
| Váha | 29.64 |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
kalkulačka