Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
skladom dodávka 2 dni
MOLIMPEX autorizovaný predajca HERON
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Doplňujúci parameter | typ motora: benzínový štvortaktný jednovalec s OHV rozvodom |
| Doplňujúci parameter | spotreba 4,5 l/h pri 7,5 kW (0,6 l/kWh) |
| Doplňujúci parameter | zásuvka 400 V 32 A, typ AJ-125 |
| Doplňujúci parameter | zásuvka 230 V 32 A 3P |
| Počet fáz | 3f |
| Napätie / frekvencia | 230 V / 50 Hz |
| Výkon maximálny | 8,2 kW / 10,25 kVA (400 V) / 6,5 kW (230 V) |
| Výkon prevádzkový | 7,5 kW / 9,37 kVA (400 V) / 6,0 kW (230 V) |
| Výkon prevádzkový 400 V | 7500 W |
| Max. odber z 230 V zásuvky | < 3,5 kW (16 A) / < 6,0 kW (32 A) |
| Účinník | 0,8 / 1 |
| AC menovitý prúd (230 V) | 26.08 A |
| AC menovitý prúd (400 V) | 23.5 A |
| AC menovitý prúd | IF 13,6 A (400 V), 26,08 A / 230 V |
| Objem nádrže | 28 l |
| Spotreba | min. 0,5 l/kWh |
| Štartovanie | ručné, elektrické |
| DC menovitý prúd | 8,3 A / 12 V |
| Objem motora | 460 ccm |
| Max. výkon motora | 12,6 kW (17 HP) / 4000 min⁻¹ |
| Hmotnosť | 102 kg |
Určenie použitia:
Elektrocentrála je určená pre používanie v stavebníctve a pri montážnych prácach, ale taktiež ako záložný zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská a rekreačné účely.
Stabilita a mobilita:
Stroj je vybavený jednotkou AVR, ktorá kontroluje a stabilizuje výšku výstupného napätia. Sklopné madlo a pevné gumové kolesá, ktoré sú súčasťou dodávky, umožňujú ľahký prevoz elektrocentrály na miesto použitia.
Pripojenie spotrebičov:
Centrála je vybavená jednou 16 A a jednou 32 A zásuvkou pre 230 V a jednou zásuvkou pre 400 V, ktoré umožňujú pripojiť bežné spotrebiče, ale aj spotrebiče s vysokým odberom (až 6 kW / 230 V a 7,5 kW / 400 V), ako napr. zváracie invertory, stolové píly, väčšie kompresory a pod.
Prevádzkový režim:
Pri používaní je potrebné zvoliť, či chcete používať napätie 230 V alebo 400 V.
Nabíjanie a štartovanie:
Pomocou 12 V zásuvky s jednosmerným napätím a napájacími káblami, ktoré sú súčasťou príslušenstva, je možné elektrocentrálou dobíjať 12 V autobatérie.
Elektrický štart a hlučnosť:
Vďaka elektrickému štartu naštartujete a vypnete centrálu stlačením tlačidla jedným prstom. Štart zabezpečuje AGM bezúdržbová batéria s dlhou životnosťou dobíjaná počas prevádzky elektrocentrály. Motor je vybavený novým typom výfuku s nižšou hlučnosťou a príjemnejším zvukom.
Výkonná trojfázová elektrocentrála určená pre stavebníctvo, montážne práce a ako záložný zdroj elektrickej energie. Vysoký výkon, kombinácia 230 V a 400 V výstupov, AVR regulácia, elektrický štart s AGM batériou a robustná mobilná konštrukcia z nej robia univerzálny profesionálny zdroj energie pre náročné aplikácie.
| Váha | 102.0 |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
kalkulačka