Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| počet fáz | 1f/3f |
| napätie/frekvencia | 400V/50Hz, 230V/50Hz |
| max. odber z 230V zásuvky | < 3,5kW(16A)/< 6,5kW(32A) |
| účinník | 0,8/1 |
| Výkon prevádzkový 400V (W) | 7500 |
| výkon maximálny | 8,2kW/10,2kVA(400V)/6,5kW(230V) |
| AC menovitý prúd (230V) | 26 |
| výkon prevádzkový | 7,5kW/9,4kVA(400V)/6kW(230V) |
| AC menovitý prúd (400V) | 13.5 |
| spotreba | 0,6l/kWh |
| výkon maximálny LPG | 8,2kW/10,2kVA(400V)/6,5kW(230V) |
| hmotnosť (kg) | 102 |
| výkon prevádzkový LPG | 7,5kW/9,4kVA(400V)/6kW(230V) |
| obsah valca (ccm) | 460 |
| spotreba LPG | 0,36kg/kWh |
| výkon maximálny NG | 6,8kW/8,5kVA(400V)/6,5kW(230V) |
| výkon prevádzkový NG | 6,2kW/7,7kVA(400V)/6kW(230V) |
| spotreba NG | 0,35m3/kWh |
| max. výkon motora | 12,6kW (17HP)/4000min-1 |
Určenie použitia:
Elektrocentrála je určená na používanie v stavebníctve alebo pri montážnych prácach.
Stabilita výstupu:
Stroj je vybavený jednotkou AVR, ktorá vyrovnáva výstupné napätie. Multifunkčný displej umožňuje merať dobu prevádzky od štartu, celkovú dobu prevádzky od prvého štartu, napätie a frekvenciu.
Ekologická a úsporná prevádzka:
Motor je pri pohone na plyn vďaka nízkym emisiám výfukových plynov podstatne šetrnejší k prírode a vďaka lacnejším plynným palivám má nižšie prevádzkové náklady ako pri použití benzínu.
Pripojenie spotrebičov:
Centrála je vybavená jednou 16A a jednou 32A zásuvkou pre 230V a jednou zásuvkou pre 400V, ktoré umožňujú pripojiť okrem bežných spotrebičov, aj spotrebiče s vysokým odberom.
Ďalšie výstupy:
Tiež je vybavená 12V/8,3A zásuvkou s jednosmerným prúdom.
Štartovanie:
Vďaka elektrickému štartu naštartujete a vypnete centrálu otočením kľúča, alebo pomocou diaľkového ovládania s RF technológiou, ktoré je súčasťou balenia, a pomocou ktorého je možné pri optimálnych podmienkach centrálu naštartovať až na vzdialenosť 100m. Pokiaľ sú medzi vami a centrálou nejaké prekážky, je nutné byť bližšie centrále.
Napájanie:
Štartovanie zaisťuje AGM bezúdržbová batéria s dlhou životnosťou, ktorá je dobíjaná počas prevádzky.
Mobilita:
Sklopiteľné madlo a pevné gumové kolesá, ktoré sú súčasťou dodávky, umožňujú ľahký prevoz elektrocentrály na miesto použitia.
Hlučnosť:
Príjemnejšiu prácu v blízkosti elektrocentrály umožňuje nový typ výfuku s nižšou hlučnosťou a príjemnejším zvukom a tiež silnejší alternátor s nižšou hlučnosťou.
Elektrocentrála je určená na používanie v stavebníctve alebo pri montážnych prácach.
| Váha | 102 |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
kalkulačka