Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ELCOR |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 480x520x50 mm |
| Šírka | 480 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar E |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 63.00 W |
| Hmotnosť / ks | 7.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913897375 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 7.6 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Šírka | 480 |
| Výška | 520 |
| Hĺbka | 50 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Tvar E |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Rozmer | 480x520x50 mm |
| Materiál | Nerez |
| Príkon | 85 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | elcor |
| 3D model | ANO |
kalkulačka