Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | ELBA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 70x160x130 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341205068 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 70 |
| Výška | 160 |
| Hĺbka | 130 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 70x160x130 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| 3D model | ÁNO |
| séria | elba |
| Váha | 0.63 |
kalkulačka