Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | ELBA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 97x390x130 mm |
| Šírka | 97 mm |
| Výška | 390 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.3900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341205174 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 97 |
| Výška | 390 |
| Hĺbka | 130 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 97x390x130 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| 3D model | ÁNO |
| séria | elba |
| Váha | 1.39 |
kalkulačka