Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Séria | ECOLORED |
| Rozmer | 270x273x128 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Výška | 273 mm |
| Hĺbka | 128 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.9020 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8020090117633 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 270 |
| Výška | 273 |
| Hĺbka | 128 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 270x273x128 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | ecolored |
| Váha | 0.902 |
kalkulačka