Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KOH-I-NOOR |
|---|---|
| Séria | ECO PELLE |
| Rozmer | 470x600x300 mm |
| Šírka | 470 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Koženka |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Kôš na bielizeň |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 7.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8013217177146 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 6.82 |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Šírka | 470 |
| Výška | 600 |
| Hĺbka | 300 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 470x600x300 mm |
| Materiál | Koženka |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | eco pelle |
| Druh | Kôš na bielizeň |
kalkulačka