Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Priemer | 80 mm |
| Výška | 192 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatné | Jedna funkcia, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.0800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341062203 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Priemer zátky | 80 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Výška | 192 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | Jedna funkcia;AntiCalc |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.08 |
| Priemer | 80 |
| Ostatné | Jedna funkcia;AntiCalc |
kalkulačka