Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 28.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877728 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 28 |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Šírka | 900 |
| Výška | 1900 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| séria | easy line |
| Záruka | 2 roky |
| 3D model | ANO |
kalkulačka