Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 39x56,3x36,8 cm |
| Šírka | 390 mm |
| Výška | 563 mm |
| Hĺbka | 368 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Oblé |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Ostatné | Súčasťou integrovaný splachovač |
| Hmotnosť / ks | 14.6970 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913931536 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 14.697 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 390 |
| Výška | 563 |
| Hĺbka | 368 |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 39x56,3x36,8 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Oblé |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | Súčasťou integrovaný splachovač |
| 3D model | ÁNO |
| Ostatné | Súčasťou integrovaný splachovač |
kalkulačka