Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 90x45x25 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dvojháčik |
| Inštalácia | Lepenie |
| Balenie obsahuje | 3M lepiaca páska |
| Hmotnosť / ks | 0.1190 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913847912 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.12 |
|---|---|
| Farba | Nerez mat |
| Šírka | 90 |
| Výška | 45 |
| Hĺbka | 25 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 90x45x25 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Lepenie |
| Tvar | Hranaté |
| Balenie obsahuje | 3M lepiaca páska |
kalkulačka