Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 46x30x24 mm |
| Šírka | 46 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 24 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Dvojháčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.0130 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864223 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.013 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 46 |
| Výška | 30 |
| Hĺbka | 24 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 46x30x24 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Retro |
kalkulačka