Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 71x72 cm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF |
| Hmotnosť / ks | 10.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913865763 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 5.05 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 70x70 cm |
| Materiál | MDF |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka