Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DUOPASSO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 122x1700 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar I |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 45.00 W |
| Výbava | Časovač |
| Hmotnosť / ks | 4.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913964244 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 122 |
| Výška | 1700 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Tvar I |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Výbava | Časovač |
| Rozmer | 122x1700 mm |
| Materiál | Nerez |
| Príkon | 45 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | duopasso |
| Váha | 4.6 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka