Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 210x230 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 230 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.6740 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956146805 |
| Taric | 96039099 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.259 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 210 |
| Výška | 230 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 210x230 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka