Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 430x54x63 mm |
| Šírka | 430 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hĺbka | 63 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Hmotnosť / ks | 0.5290 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913126017 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.426 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 430 |
| Výška | 54 |
| Hĺbka | 63 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 430x54x63 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka