Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 143x95x100 mm |
| Šírka | 143 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera, Držiak toal. papiera s policou |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.8100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913130014 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 143 |
| Výška | 95 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 143x95x100 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak toal. papiera;Držiak toal. papiera s policou |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | pirenei |
| Váha | 0.81 |
kalkulačka